Jury

Podczas finału sędziować będą:

Wroczyński Michał Michał Wroczyński
Wizjoner i przedsiębiorca. Z wykształcenia lekarz i terapeuta poznawczo- behawioralny. Założyciel i prezes Fido intelligence – niezależnej firmy naukowej pracującej nad Langauge Decoderem, zajmującej się badaniami nad komputerowym rozumieniem tekstu i sztuczną inteligencją.  Przecierając kolejne szlaki, jako jeden z pierwszych  przedsiębiorców w Polsce z sukcesem podbija Dolinę Krzemową.
W swojej karierze Michał Wroczyński założył kilka start-upów technologicznych  (Intermed, Medical Web Design, Fido Interactive), obecnie w myśl zasady „pay it forward”, jako doradca i mentor, dzieli się swoim doświadczeniem i  aktywnie wspiera start-up‘y. Jest także doradcą Ministra Administracji i Cyfryzacji – Michała Boniego.
Prywatnie pasjonat jazzu, antropologii, kognitywistyki, fan sportów ekstremalnych, żagli i nurkowania.
Młodyszewski Łukasz Łukasz Młodyszewski
Łukasz jest Managerem Inwestycyjnym w Agorze, gdzie odpowiada za wyszukiwanie potencjalnych celów inwestycyjnych wśród startupów oraz za międzynarodowy rozwój biznesu.
Przed rozpoczęciem pracy w Agorze, był odpowiedzialny za projekty AIP w San Francisco, Londynie i Szanghaju. Organizował również Warszawskie edycje Startup Sauna oraz Startup Weekend. Wspierał także startupy z pierwszej edycji GammaRebels jako Entrepreneur-in-Residence. Przed przyjazdem do Polski, przez prawie 6 lat mieszkał w Cambridge, gdzie studiował (Business Management) oraz próbował sił jako przedsiębiorca w sektorze finansowym oraz SME. W 2012 wybrany jako ‘Life Member’ w Cambridge University Technology and Enterprise Club.
Jacek JankowskiJankowski Jacek
Ewangelista rozwiązań reklamowych wykorzystujących gry i reklamę w grach. W ramach NK.pl wprowadza nowe rozwiązania, gry i aplikacje do serwisu. Jest osobą związaną z marketingiem internetowym od lat 90tych. Jego doświadczenie obejmuje działania zarówno po stronie agencji interaktywnych, po stronie klienta, jak i jako niezależny konsultant działań marketingowych w Internecie. Prowadził marki związane z grami reklamowymi i społecznościowymi (m.in.: AdAction, nobagames.com, Ostryga), w których przyłożył rękę do produkcji ponad 1000 gier. Wykładowca uczelni wyższych, ewangelista rozwiązań reklamowych wykorzystujących gry, reklamę w grach i społeczności graczy. Współzałożyciel i aktywny uczestnik grupy Gry w marketingu w ramach IAB Polska. Obecnie w ramach NK.pl wprowadza nowe rozwiązania, gry i aplikacje do serwisu, doradza zespołom sprzedażowym NK jak i producentom gier i aplikacji w efektywnym wykorzystaniu tego medium. Jest fanem nowych mediów, śledzi bieżące trendy w Internecie, ale nie daje się zwariować chwilowym modom.
Arkadiusz Piechockiprezesi 0148
Przedsiębiorca, inwestor, partner zarządzający SpeedUp Venture Capital Group.Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz Akademii Strategicznego Przywództwa w ramach Harvard Business School. Przygodę z komunikacją marketingową rozpoczynał w 1995 roku. Zaczynał od dwuletniego pobytu w agencji ATL, następnie zarządzał działem marketingu w liczącym się koncernie FMCG, w 1997 związał się na dłużej z komunikacją bezpośrednią zostając jednym ze współtwórców sukcesu BTL Group/TEQUILA Polska. W latach 2002 – 2008 współtworzył i zarządzał spółką DATA SOLUTIONS. W roku 2009 objął stanowisko Partnera Zarządzającego TEQUILA\Polska. Na początku roku 2010 ostatecznie pożegnał się z rynkiem komunikacji marketingowej i został Partnerem Zarządzającym SpeedUp Group.
SpeedupSpeedUp Venture Capital Group
Grupa funduszy venture powstała w 2009 r. Stworzyli ją czterej partnerzy, znający się i współpracujący ze sobą od wielu lat. W ramach SpeedUp Venture Capital Group działają obecnie cztery fundusze inwestycyjne: SpeedUp IQbator SpeedUp Investments, LMS Invest oraz SpeedUp Innovation. Grupa zajmuje się inwestycjami w spółki technologiczne (sektor ICT) na wczesnym etapie ich działalności: seed, start-up i early growth. 
Charakteryzuje się bardzo wysokim udziałem środków osób zarządzających w całościowych kwotach kapitalizacji funduszy. Duży udział „inteligentnego kapitału” – szczególnie w obszarze strategii biznesowych, sprzedaży i marketingu.
Lipiński MikołajMikołaj Lipiński
Zarządzający funduszem Online Venture oraz M&A Partner w Blackpartners.Mikołaj jest ekspertem w obszarze fuzji i przejęć, funduszy PE/VC oraz zarządzania finansami firm. Doświadczenie zdobywał w znanych i cenionych przedsiębiorstwach doradczych, produkcyjnych i handlowych (m.in. Mars Inc., JP Morgan Chase, Azimutus SA). Posiada doświadczenie zawodowe w doradztwie przy dużych międzynarodowych transakcjach zakupu i sprzedaży przedsiębiorstw, jak również w mniejszych krajowych projektach. Piastując stanowiska w zarządach i radach nadzorczych szeregu spółek odpowiedzialny był za wdrażanie strategii wzrostu ich wartości oraz działy finansowe. Zarządzający funduszem venture capital Online Venture. W Blackpartners nadzoruje Dział Corporate Finance oferujący usługi z zakresu fuzji i przejęć, wycen przedsiębiorstw i zarządzania finansami. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz London School of Economics, Certyfikowany Doradca NewConnect i Catalyst.
Online VentureOnlineVenture
Online Venture to powstały w 2012 roku fundusz venture capital oraz inkubator inwestujący i wspierający innowacyjne przedsięwzięcia biznesowe z branży internetowej oraz technologii mobilnych. Wierzymy, że oprócz pomysłu kluczem do sukcesu są ludzie stojący za tym biznesem.Siłą inkubatora jest grupa doświadczonych specjalistów specjalizujących się w takich obszarach jak inwestycje, fuzje i przejęcia, marketing, prawo i technologie. Do zadań naszego zespołu należy nie tylko wyszukanie najlepszych inwestycji, ale również stałe, kompleksowe wsparcie merytoryczne w zakresie prowadzenia działalności już po dokonaniu wejścia kapitałowego.
OLYMPUS DIGITAL CAMERAMichał Łukaszewski  (AI NOT)
Inwestor i manager. Współtwórca  i Prezes Zarządu Akceleratora Innowacji NOT, funduszu seed z grupy kapitałowej SATUS Venture. Bezlitosny dla projektów bez dopracowanego modelu biznesowego.
Akcelerator Innowacji NOT
AI NotAkcelerator Innowacji NOT to fundusz seed z grupy kapitałowej SATUS Venture inwestujący w projekty z wysokim potencjałem komercyjnym na wczesnym etapie rozwoju. Celem naszego działania jest wspieranie innowacyjnych pomysłów – wyszukujemy nowe koncepcje na biznes, weryfikujemy ich potencjał, a następnie inwestujemy finansowo w powstające na tej podstawie spółki. Interesują nas przede wszystkim projekty posiadające istotną barierę technologiczną w stosunku do konkurencji bądź potrafiące wytworzyć i utrzymać inną istotną przewagę konkurencyjną.
Sperczyński GrzegorzGrzegorz Sperczyński (TechnoBoard)
Walczący o rozwój kapitałowy. Członek Rady Nadzorczej eFund SA. Członek Rady Nadzorczej Inpingo SA. Współwłaściciel eFund SA oraz pośrednio grupy kapitałowej, w której jest m.in. fundusz zalążkowy TechnoBoard. Od czerwca 2011 jest Członkiem Komitetu Inwestycyjnego w TechnoBoard Sp. z o.o.
oraz Efund SA. W TechnoBoard aktywnie zaangażowany w procesy preinkubacji, piastując funkcję Kierownika Preinkubacji. W trakcie kariery zawodowej pomógł operacyjnie przetworzyć ponad 1300 pomysłów typu start-up. Aktywnie współdziała z zarządami spółek funduszu TechnoBoard, w szczególności w kierunku budowania otwartych synergii do rynku e-biznesowego. Współtwórca inicjatywy sieci MLM dla startup-ów – Raised
Capital Experts (org). Publicysta na łamach mamstartup. Zawsze chętny do budowania synergii, w szczególności sprzedażowej. Zawsze otwarty na rady innych, równie chętnie doradza.
TechnoBoardTechnoboard
TechnoBoard wspiera doradczo i finansowo osoby posiadające ciekawe i nieszablonowe pomysły na nowe przedsiębiorstwa. Wspólnie z projektodawcami tworzone są nowe spółki celowe, wspierające najciekawsze pomysły na e-biznes. W najlepsze z nich Inkubator inwestuje do 800 tys. PLN, powołując do życia nową spółkę (per projekt) – docelowo powoła ponad 21 spółek do roku 2013 włącznie. TechnoBoard  przez cały okres preinkubacji profesjonalnie przygotowuje projektodawcę i jego przedsięwzięcie do wejścia na rynek.
Jasnoch MałgorzataMałgorzata Jasnoch (inkubator Starter)
CEO Startera i współtwórca jego koncepcji – przestrzeni dla innowacyjnych i kreatywnych przedsiębiorców, szef fundacji wspierającej innowacyjne startupy, a także kreatywne postawy wśród dzieci i młodzieży, zwolennik networkingu i nowatorskich, odważnych pomysłów. Koordynator i współkoordynator projektów mających na celu wspieranie przedsiębiorczości. Wcześniej związana z branżą odzieżową, zarządzała kilkoma liniami produktowymi marki Orsay i Diverse.
Inkubator Starternowe-logo
Starter to przestrzeń, wiedza i networking. To społeczność. Starter zmienia przyszłość i sposoby myślenia kreując przyszłych zwycięzców – od przedszkolaków do przedsiębiorców. Ze Starterem rozwój jest prostszy i  szybszy niż w pojedynkę. Starter zwiększa szanse na sukces startupów inspirując nieszablonowe myślenie i kreatywność już od najmłodszych.

Patroni medialni: